cichy i dyskretny towarzysz Twojego komfortu.

Niezawodne klimatyzatory ścienne Gree - zamów u nas

Najczęściej wybierane klimatyzatory w Polsce

Jeśli szukasz klimatyzatora, który zapewni Ci idealną temperaturę, czyste powietrze i niskie rachunki, wybierz klimatyzatory Gree. To światowy lider w produkcji i sprzedaży klimatyzatorów, który oferuje szeroki wybór modeli dopasowanych do różnych potrzeb i preferencji.

Klimatyzatory Gree to także atrakcyjny design, różnorodne kolory i kształty, cicha praca i łatwy montaż. Nie czekaj, zamów u nas już dziś swój klimatyzator Gree. Ciesz się komfortem i oszczędnością przez cały rok!

sterowanie WiFi

filtracja i jonizacja

samooczyszczanie

inteligentne kierowanie podmuchu

styl i elegancja

ekstremalnie ciche

skuteczne chłodzenie, wydajne ogrzewanie - optymalna temperatura przez cały rok

Ekstremalnie cicha praca i łatwość obsługi

Wśród klimatyzatorów ściennych Gree znajdują się modele, dzięki którym idealne rozwiązanie znajdą nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Gama modelowa klimatyzatorów ściennych Gree rozpoczyna się od urządzeń, które wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości

Wśród rozwiązań Gree możesz również znaleźć klimatyzatory ścienne z najnowocześniejszymi systemami i technologiami, m.in. opartymi na sztucznej inteligencji. To sprawia, że produkty Gree są w stanie sprostać oczekiwaniom tych użytkowników, których celem jest więcej, niż osiągnięcie komfortu związanego z temperaturą. Na zadowolenie z korzystania składają się bowiem również kultura pracy urządzenia, czy jego design.

0 mln
zadowolonych klientów na całym świecie
0 lata
światowego doświadczenia na rynku klimatyzacyjnym
0 lat
obecności
na polskim rynku
0
Autoryzowanych Instalatorów Gree na terenie całej Polski w tym MY!

Skuteczne chłodzenie, wydajne ogrzewanie

Klimatyzatory ścienne Gree to nie tylko przyjemne chłodzenie latem, to także tanie dogrzewanie pomieszczeń zimą.

Czy wiesz, że energooszczędne klimatyzatory ścienne Gree możesz wykorzystać jako jedyne lub uzupełniające źródło ogrzewania pomieszczeń? Do ogrzewania polecamy najbardziej modele: Amber Prestige, U-Crown i G-Tech.

Styl i elegancja

W Gree stawiamy na jakość i ponadczasową elegancję w jednym. Nowoczesny design klimatyzatorów ściennych Gree pozwala na świetne wkomponowanie się tych urządzeń w każdą aranżację wnętrza.

Oferujemy niebanalne modele, różnorodność kolorystyczną oraz dekoracyjne detale, dzięki którym nasze klimatyzatory trafią w gusta każdego użytkownika.

ponad 30 letnie doświadczenie jako autoryzowany partner Gree, Vaillant i Meibes