Serwis, sprzedaż i montaż urządzeń i klimatyzacji

Klimatyzacja czy warto? W paru słowach spróbuję Państwa przekonać. Chyba nie wyobrażamy już sobie braku klimatyzacji w samochodzie…

Klimatyzacja czy warto? W paru słowach spróbuję Państwa przekonać.

Chyba nie wyobrażamy już sobie braku klimatyzacji w samochodzie czy w pokoju hotelowym na wakacjach, prawda? Taki komfort możemy zapewnić sobie także na co dzień!

Klimatyzacja przede wszystkim zapewnia odpowiednią temperaturę – może chłodzić lub ogrzewać w zależności od potrzeb. Klimatyzację można także połączyć poprzez WiFi z systemem Smart Home czy sterować nią z pozycji smartfona z dowolnego miejsca, a także zaprogramować inteligentne scenariusze.

Klimatyzatory także mają wbudowane prozdrowotne funkcje: filtracja i jonizacja powietrza, samooczyszczanie się czy inteligentne kierowanie strumieniem powietrza, tak by nie był wycelowany w człowieka.

Koszt klimatyzacji z montażem uzależniony jest od wyboru urządzenia oraz zakresu jego montażu.Ich cena związaną jest z mocą chłodzenia/grzania, wyglądem (różne kolory i kształty) oraz dodatkowymi funkcjami (np. sterowanie WiFi, filtracja i jonizacja).

Wiemy, że wybór optymalnego rozwiązania jest trudny, dlatego powiedz na czym zależy Ci najbardziej a nasi eksperci przedstawią ofertę specjalnie dla Ciebie.

Zalecenia specjalistów są takie, aby domową czy biurową klimatyzację serwisować dwukrotnie w ciągu roku. Czyszczenie klimatyzacji domowej nie tylko wydłuża żywotność urządzenia, ale także korzystnie wpływa na jego sprawność i wydajność. Przede wszystkim jednak czysta klimatyzacja to czyste powietrze w domu, pozbawione nie tylko kurzu i alergenów, ale też bakterii, wirusów i grzybów.

Podobne wpisy